Kvalitetne usluge koje pružamo doprinele su napretku mlade reprezentacije Slovačke U-21

Svako ko pruža usluge fudbalskim timovima uvek će biti zadovoljan kada doprinese uspehu tima. To se dogodilo kada se naša agencija pobrinula za usluge reprezentaciji Slovačke do 21 godine dok su boravili na Malti.

Tim Slovačke je napravio odlučujući korak napred u nastojanju da se izbori za Evropsko prvenstvo do 21 godine 2023. godine, čiji će domaćini biti Gruzija i Rumunija. Kroz naše kontakte na Malti i sa sigurnošću se kao sportska agencija u Slovačkoj može reći da su oni na kraju najbolji koje bilo ko može da pronađe; uspeli smo da pripremimo zaista kompletnu uslugu reprezentaciji do 21 godine. Usluga je uključivala transport, obuku i opcije oporavka, uz smeštaj u vrhunskom „Seaview“ hotelu Malta sa četiri zvezdice u Bugibi, gradu na severozapadnoj obali ostrva Malta.

Slovački tim je pobedio u Ta’Kaliju sa 3:1, nakon što je domaći tim postigao gol u 44. minutu. Pokorni je izjednačio na samom kraju prvog poluvremena. Dva odlučujuća gola koja je postigao Ilka zatvorila su meč i tim Slovačke je uspeo da prođe dalje tako što je završio na drugom mestu u grupi. To je takođe bilo najbolje što su mogli da urade jer je moćna Španija bila jasni pobednik grupe.

„Tim je brzo reagovao nakon što je Malta povela i postigli su pogodan nakon standardne akcije. Onda su u drugom poluvremenu igrači odigrali bolje, a zamene su vratile tim u igru“, kako je selektor reprezentacije do 21 godine Jaroslav Kentoš sumirao meč, izrazivši zadovoljstvo sposobnošću tima da ostane mentalno jak i na kraju preokrene utakmicu.

Reprezentativci do 21 godine će sada igrati protiv Ukrajine za šansu da se kvalifikuju na Evropsko prvenstvo. Želimo im sreću, sa dozom ponosa na pomisao da i mi imamo udela u tome.