A szlovák U21 csapat továbbjutásához minőségi szervizzel járultunk hozzá

Azok számára, akik a labdarúgócsapatok körül szolgáltatásokat hoznak létre, mindig örömet jelent, ha hozzájárulnak a sikerhez. Ez történt az ügynökségünkkel is, amely 2022 júniusában biztosította a szervizt a 21 éven aluli szlovák válogatott Máltán való tartózkodása alatt.

A válogatottra döntő lépés várt a Grúziában és Romániában megvalósuló 2023 VB selejtezőbe való bejutás iránti igyekezetében. Tekintettel a máltai kapcsolatainkra – ki merjük jelenteni, hogy a szlovákiai sportügynökségek viszonylatában szuverén módon a legjobbak – a szlovák csapatnak valóban teljes körű szolgáltatást tudtunk biztosítani. Az a transzfereket, az edzési és regenerációs lehetőségeket, valamint a top négycsillagos Seaview Hotel Malta szállodában való szállást is érintette, Bugibba városában, Málta északnyugati partján.

A szlovákiai csapat Ta’Qali-ban a hazai válogatott felett (3:1) győzött, amikor a hazaiak a 44. percben adott góllal nyerésben voltak. Pokorný még az első félidő vége előtt lőtte az egyenlítő gólt. A mérkőzés végén Iľka két fejes gólja döntött, és teljesítette célját a 2. hellyel a csoportban. Ez volt a maximum is, hiszen a csoportgyőztes Spanyolország lett. „Az ellenfél került vezető helyzetbe, de gyorsan reagáltunk és a szokásos helyzet után gólt lőttünk. A második félidőben javítottunk a teljesítményünkön és a cserejátékosok lendületet hoztak a pályára. Örülök, hogy a csapat jó mentalitást mutatott és a végén a meccset a javunkra fordítottuk” mondta a szlovák U21 válogatott edzője, Jaroslav Kentoš.

A szlovák válogatott az EB-re való továbbjutásért Ukrajna ellen lép pályára. Szorítunk neki. Miközben büszkeséggel tölt el a gondolat, hogy segítettünk.