Projekty

malta

K postupu Slovenska U21 sme prispeli kvalitným servisom

Tých, ktorí vytvárajú servis okolo futbalových tímov, vždy poteší, keď prispejú k úspechu. To bol aj prípad našej agentúry, ktorá sa v júni 2022 postarala o servis pri pobyte slovenskej reprezentácie do 21 rokov na Malte. Tú čakal rozhodujúci krok pri snahe dostať sa do baráže ME 2023, ktoré sa uskutočnia v Gruzínsku a Rumunsku. […]

viac o projekte
slider

Reprezentácia Kataru našla vďaka našej agentúre prechodný domov v Debrecíne

Na začiatku bol zaujímavý experiment. Reprezentačný tím Kataru v ňom bol zapojený do jednej zo skupín kvalifikácie na MS 2022, ktoré sa v novembri a decembri 2022 uskutočnia práve v Katare. Spojený bol so skupinou A, v ktorej boli Portugalsko, Srbsko, Írsko, Luxembursko a Azerbajdžan. Katar hral priateľské zápasy proti tímom, ktoré akurát nemali kvalifikačný […]

viac o projekte
DSC_9461

Maltský tréner a bývalý výborný útočník Ivan Woods si pochvaľuje kemp na Slovensku

Užitočný tréningový kemp absolvovali s prispením našej agentúry NR Sport na Slovensku mladí futbalisti reprezentácií Malty v kategóriách U 16 a U 17.

viac o projekte
DSC_6813

Ženská futbalová reprezentácia na kvalitne obsadenom turnaji na Malte

Veľmi vydarené podujatie má za sebou ženská futbalová reprezentácia Slovenska. Tá sa v dňoch 18 – 23. februára 2021 zúčastnila na turnaji „Visit Malta Womens Trophy.“ V príjemnej stredomorskej klíme a výbornom zabezpečení našli reprezentácie kvalitný servis a optimálne podmienky na prípravu, tréningy i samotné zápasy.

viac o projekte
DSC_2088_u

Otvorenie nového štadióna v Trnave

Keď sa 22. augusta 2015 v Trnave otváral najmodernejší a zároveň najväčší futbalový štadión na Slovensku, City aréna – Štadión Antona Malatinského, boli sme pri tom.

viac o projekte