K postupu Slovenska U21 sme prispeli kvalitným servisom

Tých, ktorí vytvárajú servis okolo futbalových tímov, vždy poteší, keď prispejú k úspechu. To bol aj prípad našej agentúry, ktorá sa v júni 2022 postarala o servis pri pobyte slovenskej reprezentácie do 21 rokov na Malte.

Tú čakal rozhodujúci krok pri snahe dostať sa do baráže ME 2023, ktoré sa uskutočnia v Gruzínsku a Rumunsku. Vzhľadom na naše kontakty na Malte – trúfame si povedať, že z pohľadu slovenských športových agentúr sú suverénne najlepšie – sme dokázali slovenskému tímu pripraviť skutočne plnohodnotný servis. Týkal sa transferov, tréningových i regeneračných možností, ako i ubytovania v špičkovom štvorhviezdičkovom hoteli Seaview Hotel Malta v meste Bugibba na severozápadnom pobreží Malty.

Slovenský tím vyhral v Ta’Qali nad domácou reprezentáciou (3:1), keď domáci po góle v 44. minúte vyhrávali. Pokorný dal vyrovnávajúci gól ešte v závere 1. polčasu. Rozhodli dve gólové hlavičky Iľka v závere zápasu a splnil svoj cieľ v podobe 2. miesta v skupine. Bolo to zároveň maximum, keďže víťazom skupiny sa stalo Španielsko. „Súper sa dostal do vedenia, ale zareagovali sme rýchlo a skórovali sme po štandardnej situácii. V druhom polčase sme náš výkon zlepšili a striedajúci hráči priniesli oživenie. Som rád, že mužstvo ukázalo dobrú mentalitu a v závere sme zápas otočili na našu stranu,” povedal reprezentačný tréner Slovenska U 21 Jaroslav Kentoš.

Slovenská reprezentácia bude hrať o postup na ME v baráži proti Ukrajine. Budeme jej držať palce. Aj s hrdosťou pri myšlienke na to, že sme pomohli.